Dostaliście voucher prezentowy?

Jeśli czytacie ten tekst, to znaczy że otrzymaliście w prezencie voucher na sesję zdjęciową: rodzinną, ciążową lub dla zakochanych! Bardzo się cieszę, że będziemy mieli okazję spędzić razem fajny czas! Poniżej znajdziecie garść informacji, które rozjaśnią Wam działanie vouchera.

Rodzaj sesji: plenerowa

Miejsce sesji: Trójmiasto i okolice do 30 km

Czas: data ważności vouchera znajduje się w jego prawym dolnym rogu

Ilość zdjęć: 30 ujęć w wersji cyfrowej i wywołanej (format 10×15 cm)

Koszt dodatkowego ujęcia: 10 zł/szt.

Czas trwania sesji: 1 – 1,5 godziny

Kto zajmuje się wyborem lokalizacji? Wy dajecie mi znać jakie klimaty są Wam bliskie: natura (łąka, las), morze, miasto (widzieliście sesję Marty i Bartka na Starym Mieście w Gdańsku?). Jeśli macie konkretne miejsce, które przychodzi Wam do głowy – super! Jeśli nie, to też super – na podstawie informacji, które od Was dostanę zaproponuję od siebie fajną, fotogeniczną miejscówkę.

W jakie dni możemy się umówić? Sesje realizuję od poniedziałku do piątku. Godziny są zależne od efektu jaki chcemy osiągnąć – najczęściej będą to godziny wczesnoporanne (godzinę po wschodzie słońca) lub popołudniowo-wieczorne (chwilę przed zachodem).

Jak umówić się na sesję? Skontaktujcie się ze mną telefonicznie (662 417 239) lub mailowo (grazka@localsnaps.pl), konieczne będzie podanie również podanie numeru vouchera, więc go nie zgubcie! Odpowiem na wszelkie Wasze pytania, ustalimy jakie miejsca byłyby dla Was fajne na sesję.

Z jakim wyprzedzeniem umówić się na sesję? Najbezpieczniej będzie, jeśli skontaktujecie się ze mną około miesiąca przed planowanym terminem. Minimalny czas oczekiwania na termin to 2 tygodnie.

Jak wygląda nasza współpraca?

  1. Kontaktujecie się ze mną i omawiamy szczegóły sesji – klimat i miejsce.
  2. Spotykamy się na wspólnej sesji, która trwa do półtorej godziny.
  3. W ciagu 5 dni roboczych otrzymujecie link do galerii zdjęć z której wybieracie 30 ujęć do postprodukcji – macie na to również 5 dni roboczych.
  4. W ciągu 2 tygodni dostajecie ode mnie gotowe, obrobione zdjęcia. Jeżeli dobieracie więcej ujęć, co wiąże się z dopłatą, 2 tygodnie liczą się od dnia otrzymania przeze mnie przelewu.
  5. W ciągu 30 dni od oddania zdjęć wyślę do Was wywołane odbitki za pomocą Paczkomatów Inpost.

I to tyle 🙂 Jeżeli jakieś pytania przyjdą Wam do głowy – śmiało pytajcie! Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy ❤️ Trzymajcie się cieplutko, Grażka ☀️